S7'mi S7 Edge mi? Bir de Tablet mi?

2 sorum olacak

S7 ile S7 edge arasında sanırım ekran kavisi dışında ekstra bir özellik yokmuş o kavisli kısımda da kısa yollar varmış hepsi o. sırf bu özellik için 800 lira fazla vermeye değer mi? bir de "S7nin bir üst modeli çıkacak şu kadar bekle onu al" gibi bir durum var mı?

soru 2: kız arkadaşıma tablet alacağım doğum günü için. ipad mini 2 düşünüyodum 1000 liraya. bu arada bütçe biraz zorlayabilir o yüzden samsung tablet mi alsam diyorum. ne önerebilirsiniz? ne dersiniz?

Yenisi zamlı olarak olarak geleceği için s7 al. 800 lira çöpe atma. Samsungun kullanımı zor. Apple candır dostum. İpad 2 mini güzel seçim.

  • mr2alp  (07.11.16 01:15:49)
s7 edge alma normal al. o kıvrımlar kanser sebebi.

  • cekilmis gayfe  (07.11.16 01:19:56)
iphone 6s al

  • yalnizliktan devren kiralik  (07.11.16 01:21:25)
ekran boyutu farklı. buna paralel pil kapasitesi farklı.

ancak fiyat farkları 800 değil 350 TL. abd'de de bu kadar (100 usd). ben s7 edge aldım, bu boy beni tatmin ediyordu, farka değdi. alımını samsung'tan değil n11 'den (distributor garantili) yapın. asıl fark resmi mağazalardaki fiyatlarda.

arkadasınız kabul edecekse neden samsung olmasın. ipad'lerin yapabildigi çok da farklı bir şey yok imajı dışında.
  • 507  (07.11.16 01:21:37 ~ 01:21:54)
s7 ile s7 edge arasında boyut ve batarya farklı var. ikisinden biriyse eğer s7 edge. ekranı 1000 liraya değişiyor kırılırsa yalnız aklında bulunsun.

ben android fanboy olarak tablette retina ipad diyorum.
  • aşksız prens  (07.11.16 02:53:31 ~ 02:54:00)
S7 edge.
Kız arkadaşa da Kindle Paperwhite

  • empty man  (07.11.16 03:13:16)
s7 aldım mutlu ve huzurluyum, edge tek elle kullanmak için biraz fazla buyuk geldi bir de o kadar az fark için 800 tl fazla ödemek hiç mantıklı gelmedi.

kindle güzeldir ama alması sıkıntı bir tek istanbul bilişimde var kobo d&r larda bulunuyor, param olursa kobo glo alıcam kindledansa
  • eja  (07.11.16 09:17:38)
@mr2alp @yalnizliktan devren kiralik

iphone'dan sıkıldım artık. 7'ye baktım cazip gelen bişe bulamadım. 600 700e samsung tablet alsam sanki daha güzel olur diye düşünüyorum ya ne bileyim ipad güzeldir de yapıcağı şey de bişeyler izlesin oyun oynasın hepsi o. öyle işe yönelik bir kullanımı vs olmayacak yani.

@cekilmis gayfe
ya beni de o yandaki kısayol menüsü cezbetti ama bi müddet sonra yorar beni diye düşünmedim değil.

@507
ben de gidip samsung bayisinden almayı düşünüyodum yamuk olmasın diye n11 güvenilir diyosan bakıcam bugün bi teşekkürler

@aşksız prens
ben de iphone fanboydum ama bıktım yahu heriflerin vizyonsuzluğundan aynı şeyi değiştirip satıyolar gibi geliyo artık bana:)

@empty man @eja
kindle'ların kitaptan başka tablet özelliği de var mı?(yani ben en son 1 sene önce takip ettim bunu yoktu acaba yeni bi özellik mi geldi?) eğer gelmediyse eliyorum çünkü dün bi yokladım kobo okuyucuyu gösterip "ıyy iğrenç kitap okudun mu sayfayı hissedeceksin" dedi:) kobolar da samsung tablet fiyatında bu arada..
  • KidLazer  (07.11.16 10:20:20)
iphone 7+ alacak iken s7 edge aldım, çok memnunum, o kavisli ekran tasarımı mükemmel kılıyor.

s7 edge al
  • nucleon  (07.11.16 11:00:03)
s7 edge tek elle kullanılamıyor. avcunda dururken elin o kıvrıma değiyor ve başka tıklama yapmana izin vermiyor. bana pek kullanışlı gelmedi açıkçası

  • cekilmis gayfe  (07.11.16 11:09:26)
yorumlar gerçekten şahane. teşekkür ederim herkese.

bu arada n11'de s7 edge samsung 2 sene garantili ürün 2600 diyo. inanıp almalı mı yamuk olmaz dimi?
  • KidLazer  (07.11.16 12:24:30)
ben s7 edge i tek elle kullanıyorum.

elden ele değişir o iş :)
  • nucleon  (07.11.16 12:36:13)
şurdan rengini seçip distribütörü kutucuğunu işaretle kafana yatan siteden al.
www.akakce.com

incehesap ve teknolojiankara sağlamdır.
  • aşksız prens  (07.11.16 14:30:41 ~ 14:31:48)