ekmek yemeyen veya az yemek yiyen erkekler cekici mi

yoksa erkek dedigin bir butun ekmekle sandvic ya da tost yapip hayvan gibi goturmeli mi?

kadin icgudusu ne diyor?

Haha ortası olsun. Bütün ekmeği de yemesin ama yarısından fazlasını yesin.

  • fragile lady  (06.11.16 14:38:07)
hiç yemesin daha iyi.

  • goodz  (06.11.16 14:39:56)
Direk ekmekle bi alakasi yoktur. Lakin istahli erkekler arti bi puan katiyor hatunlarin gozunde. Bikac farkli kizdan duymustum.

  • yons  (06.11.16 14:51:45)
iştahlı erkek <3
iştahsız erkek -1323974028475

  • pinkpeony  (06.11.16 14:55:47)
Dünyanın en iştahsız insanı olmama rağmen nedense şimdi sen soruca farkettim ki iştahlı, çok yemek yiyen erkek çekici geliyormuş bana.

  • elorelia  (06.11.16 15:12:32)
Bazıları 10 fırın ekmek yese de çekmez bi dilim yese de ha illa ekmekle bağlayacaksak normal insan gibi yiyeni tercih ederim. Bir de yemek seçene ayrıca uyuz olurum ki bu daha önemli bir sıkıntı.

  • Aman Sen de  (06.11.16 15:41:03)
Normal yesin, ne çok ne az. Öyle çok seçici olmasın, yaptığım yemeği yermesin ki iyi yemek yaparım bi zahmet övsün.
Ekmek zaten iyi bir şey değil ben yemem mesela belki haftada 2 dilim yiyorumdur. O da az yesin, hem kilolu olmasın hem sağlıklı olsun.
İçgüdülerim bunları söylüyor.
  • mutekebbir  (06.11.16 15:48:12)
hiç bu açıdan düşünmemiştim :D löpür löpür ekmek yemekten ziyade sağlıklı beslenip iştahlı olması daha bi iyi çünkü benden az yiyen biriyle birlikte olmak istemezdim. ve yemek seçen insandan ben de hoşlanmıyorum.

  • theseachange  (06.11.16 15:51:19)
Simdi farkettim iştahsız erkek hic çekici gelmiyormuş bana da."Biraz daha koyim yavrum yersin?" falan diyesim geliyor onlara :/

  • bfm  (06.11.16 16:27:03)
Almiyim cnm fitliğim bozulur tipi erkek çok itici. Cılız erkek ise çirkin oluyor bence. Cılız olacağına hafif göbekli olsun daha iyi. Az yemesin ama bir ekmek de çok yahu:) şöyle giydiği yakışan bakınca hoş görünen iri erkek iyidir. Ona göre yesin.

  • dahayeniymis  (06.11.16 16:39:16)
kadın içgüdüsü diyor ki ye maşallah yarasın asdadsdsdfs
ciddiyim. mıy mıy yemek yiyen hemen doyan erkek -1

  • sanguine mcqaer  (06.11.16 20:59:41)
benim son ex yemeğin 1/3ini yiyip gerisini bırakıyordu. öncekiler kıtlıktan çıkmış gibi yediği için onu bayaa garipsemiştim. yemeyeni sevmediğimi farkettim böylece.
biraz da şöyle; ben çok acıkıp tabağımı güzelce bitirdiğimde, yanımdaki adam az yiyorsa ben çok yiyormuşum imajı oluyor ki bir bağyan için hiç hoş deel :D

şöyle özetliyelim: yemeğini güzel yesin, spor yapsın, fit olsun (amin)

edit: ayy sen miydin :s sen az ye koşun :/
  • manuel mandalina  (07.11.16 01:26:24 ~ 01:46:10)
ekmek değil de iştah ve bir damak tadının olması önemli.

her seyi gömmesin, fast food' a falan bayılmasın.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (07.11.16 02:07:39)
amk. fakirlik böyle işte. iştah deyince milletin aklına ekmek geliyor lan..!

ekmeğe abanıyorsa fakir olduğundan çekici gelmez. dana antrikot, t-bone neyim yiyorsa olabilir.
  • coder6006  (07.11.16 18:05:02)
iştahla yemek yiyen bir çocuk gördüğümde aşırı mutlu olup, oturup izlerim. aynı şey babam yemek yerken de hissediyorum. iştahla yemek yiyen insan beni mutlu ediyor. ama kişi, obez ve şişko falansa mutlu olmuyorum da, normal kilodaki acıkmış insanı yemek yerken izlemek bence hoş bişey.

  • füt  (07.11.16 18:07:30)