4.5g vs Wireless?

Çok saçma bir durum var, tam tersi olması gerek normalde. Telefondan normal hattımla internete girdiğimde her şey hızlı ve normal. Fakat evdeki wirelessa (superonline) bağlandığım anda twitter, instagram açılmıyor. Bilgisayardan internete girdiğimde de TOR'a bağlanmıyor misal. Farklı bir dns falan mı kullanmam lazım ne yapmalıyım?

Şimdi bağımsız olarak telefonla 4g den 104 mbit hız testi yaptım superonline ile 27...

Bu gayet normal bir şey.
  • bir ileti paylastim  (05.11.16 17:39:23)
Hızdan bahsetmiyorum, hiç girilmiyor.

  • awareim  (05.11.16 17:41:46)
Hızdan da bahsetmişiniz de neyse.

Dns değiştirmek denenir ama çözüm olmayacaktır muhtemelen.

Opera browser ve vpn deneyebilirsin.

Ama twitter'a vs ben de giremiyorum superonline ile. Türkiye giremiyor. Düzelir gibi oluyor yine gidiyor.

Hepsinden de bağımsız belki bir modemin fişi çekip geri takmak işe yarar. Olaylar olmasa önce bunu dene derdim.
  • bir ileti paylastim  (05.11.16 17:46:58)
Sağol cevap için. Telekomdan her yere girebilmek, fakat superonline'dan girememek gerçekten aşırı abukmuş :)

  • awareim  (05.11.16 17:49:33)