hat turkcell telefon LG G4 konuşma kesilmesi problemi

son iki aydır felan telefon geldikten 20 30 sn sonra kesilmeye başladı düzenli olarak. ya da konuşma kesiliyor ama telefona bakıldığında konuşma devam ediyormuş gibi gorunuyor.

Aynı problemi başka telefonlarda yaşayan oldu mu acaba? yoksa lgye ozel bir durum mu var acaba?

Bende ona benzer sıkıntılar yaşamaya başladım. Hat vodafone. Aramada kesilmeler. Ya da hiç arayamama, sadece acil arama diye hata vermesi gibi. Mobil veriyi açınca yaklaşık 3-4 dk sonra gelmesi gibi. Telefon açık olduğu halde ulaşılamamam. Servise gittim, tamam bazı kronik sorunlar var da bunları da ilk defa sizden duyuyoruz dediler. Telefonu bırak teste alırız dediler. dedim her zaman yapmıyor günde 1 veya 2 gunde 1 alacaksınız çözüm üretmeden geri vereceksiniz birşey yok diyeceksiniz dedim, muhtemelen dedi. Bekliyorum bakim tamamen patlayacak mı.

Ben de buraya sormayı düşünmüştüm. Takipteyim başlığı.
  • tayfun27  (04.11.16 15:56:08)
ben başka bir lg sahibiyle konuştum birebir aynı problemi onlar da yaşamışlar. ben de şimdi telefon kaynaklı mı yoksa operator kaynaklı mı onu düşünüyorum. dinlemeye alındık da haberimiz mi yok vs...

  • sparta_küs  (04.11.16 16:09:36)
bende lg 3 var. hat vodafone. bende de gercekten bazen çok sıkıntı oluyor ses kalitesi. hışır hışır sesler. ses boğulması vb. hatta daha önceden ben de bununla alakalı soru sormuştum. bir kere arkadaşın iphone telefonuyla konuşmuştum şok olmuştum. çok büyük fark vardı ses kalitesinde.

  • hononu  (04.11.16 16:24:44)
bende kaliteden ziyade bildiğin konuşma düşüyor kesiliyor yani. ya da bazen konuşma sürüyor gibi gözükse de ses hiç gelmiyor. saniyenin aktığını görüyorsun.

  • sparta_küs  (04.11.16 17:27:06)