Bana hosgoruyle yaklasmayan insana ben hosgoruyle yaklasmali miyim?

Cunku hosgorulu olmak bunu mu gerektirir? Ne dersiniz? (Ya da hosgoruyle yaklasmayacagini bildigim)

Yaklasmalisin. Cunku iyi biri olmak bunu gerektirir.

  • sen nasıl bir insansın  (04.11.16 14:18:09)
yaklaşmamalısın. burası türkiye. kaba olmak, insanları korkutmak daha çok iş yapıyor.

  • la rana  (04.11.16 14:19:51)
Gerek yok.

  • dissendium  (04.11.16 14:40:18)
hoşgörüyle yaklaşmayacağını bildiğini düşünmek biraz tehlikeli bir ön yargı olabilir. arkadaşımın türbanlı bir arkadaşı var, kız hem ateist hem de eşcinsel olduğumu biliyor ve beni çok seviyor. ne zaman görüşsek sıkı sıkı sarılır öper falan.

sen doğru bildiğini yapmalısın her zaman. ön yargısız, ön kabulsüz. ama o sana hoşgörüsüzlük gösterdiyse, o zaman hak ettiği şekilde davranmak icap eder.
  • nathanieltroy  (04.11.16 14:41:12)
Sana hosgorusuz yaklasan insana sen iki kere hosgorusuz yaklasmalisin. Yok yok bu fazla oldu.

  • stavro  (04.11.16 14:49:36 ~ 14:51:22)
Hoşgörülü bir insansan evet. sadece sana karsi hoşgörü gösterenlere karsi hosgörülü olursan hoşgörü nerede ?

Hoşgörünün olayı zaten sana hoş bakmayan, seni hoş görmeyen ya da senin hoş bakmadigin birilerini bile kabul etmek degil midir ? Tabi abartmadan.

Diger türlüsü hosgoru degil, sana gosterilen davranislarin aynıyla cevap vermektir sadece.
  • aquarium  (04.11.16 15:07:27 ~ 15:08:37)
sana taş atana sen meteor olup yağacaksın yoksa seven çok olur...

  • yazar yazmaz yazan yazar  (04.11.16 15:57:02)
  • f_d  (04.11.16 17:18:38)