[]

telefonda konusma feyki

telefonda konusma feyki yaptiniz mi hic. yolda karsilasmayi istemediginiz biri geliyordur; ama aksi takdirde ayip olacagini dusunuyorsunuz mesela.

ya da hangi durumlarda yaptiniz daha once. ornek...


 
muhattap olmak istemediğim birini görünce yapıyorum.


  • skyangel  (04.11.16 11:05:48) 
Daha çok meşgul görünmek için yaptığım olmuştur. İşsiz güçsüz, faydasız biri gibi algılanma korkusu bendeki sanki. Mesela birini bekliyorum, ancak gelmesi gecikmiş. Orada öylece beklediğimi fark eden birilerine karşı reaksiyon olarak kendini gösteriyor. Nadir de olsa.


  • lazarus  (04.11.16 11:31:30) 
verdiğin örnek için yapıyorum. o kadar çok yapıyorum ki, o kadar olur yani..


  • manuel mandalina  (04.11.16 12:02:36) 
Kaçmak istediğim ama ayıp olacak yerlerde en yakın arkadaşlarımdan birine mesaj atıp kendimi arattığım oldu, çok acil beni çağırdılar gitmem gerekti.

Yolda karşılaşmak istemediğim biri olursa konuşmak yerine kafayı telefona gömüyorum bir şey okuyormuş gibi ya da direkt alakasız yerlere bakıp yürüyüp gidiyorum. :)
  • kobuzchu kiz  (04.11.16 12:43:20) 
Karşındakinin iqsu giderek düşmeye başlayınca ortamdan kaçmak ve kalbini kırmamak için yapıyorum bunu. Arama gelmiş gibi uzaklaşıyorum ve yarım saat gelmiyorum. Biraz dolanıyorum, telefonda şeker patlatıyorum, kendime bir çay neyin ısmarlayıp geri dönüyorum. Beklemişse tabi.


  • herp  (04.11.16 13:30:40) 
Hiç yapmadım. Yapmam da. Suçu mikiye atacak yaşları geçtim.


  • la rana  (04.11.16 13:35:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.