[]

iphone'da kişileri bir hesaptan diğerine aktarma

Daha önce android tabanlı telefon kullanan biri olarak kişilerimin hepsi gmail hesabımda kayıtlıydı. Iphone kullanmaya başladıktan sonra yeni kişileri iş mail hesabıma kaydetmiş. Bu kayıtları topluca gmail hesabıma aktarmanın yolunu aradım aradım bulamadım, bilen var mıdır?
 
iphone'a gmail uygulamasını indirince otomatik olarak alıyor kişileri.

telefondaki default mail uygulamasına gmail hesabını tanımlaman bir şey ifade etmiyor, dediğim gibi gmail uygulamasını indirmen gerekiyor.
  • la rana  (03.11.16 11:26:13) 
@la rana gmail uygulaması var zaten. ama diğer hesapta kayıtlı kişiler gmaile geçmedi, ben de aktaramıyorum.

@Yurdakul easy backup'ı indirdim. dediğim şey yapılabiliyor burada. pro'ya yükseltmem lazımmış. çok teşekkürler.
  • akil kupuru  (03.11.16 11:44:40) 
@akil kupu,

dikkat etmemişim, ben gmail'deki kişileri telefona aktarmak istediğini sandım.
  • la rana  (03.11.16 12:01:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.