tiyatro onerisi

selam,

su aralar tiyatroya sardim. en son 39 basamak'a gittim.

hangi oyunlari onerirsiniz? gittigimize degecek, guzel oyunlar olmali :)

lokasyon: istanbul. ozel devlet su bu farketmez.

semaver kumpanyanın oyunlarına gidin hepsi güzeldir.
özellikle metot, içerdekiler çok iyidir.

  • skyangel  (02.11.16 22:46:37)
Kumbaracı 50'de konuk oyun oynuyor "şatonun altında" tavsiye ederim kesinlikle

  • suicides underground  (02.11.16 22:57:48)
"Kozalar" ama bilet yok.

  • medre  (02.11.16 23:15:39)
sirca kumes izlediklerimden aklima geliyor. sonmus yildizlar da fena degildi. son olarak yastik adam ve gizler carsisi... tercih siralamam bastan sona dogru

bu sezon var midir yok mudur hic bilmiyorum
  • the feel good  (02.11.16 23:18:25)
Birkac hafta once Alevli Gunler'e gittim gayet eglenceliydi. Basrolde Cem Davran var. Erkan Can da oynuyor.

  • sckxyss  (02.11.16 23:18:33)
kesinlikle ama kesinlikle 'bunu ben de yaparım'

  • fragile lady  (03.11.16 00:52:04)
Devlet tiyatrolarinda "profesyonel" ama bilet bulması zor. Ve "ikinci dereceden işsizlik yanığı" oldukça eğlenceli.

Şehir Tiyatrolarında "12.gece" Shakespeare oyunu, o da çok güzeldi.
  • turuncu tonlarda  (03.11.16 01:07:17)
Moda sahnesine bakin. Hamlet, en kisa gecenin ruyasi hala duruyorsa cok iyiydi. 39 basamak'a ben de bayildim ama kozalar onun ayarinda degil, gitmeyin. Kisacikti ben anlamadim konuyu pek :D demet evgar iyi ama.

  • piremses  (03.11.16 08:05:09)