[]

Paypal kullanabiliyor muyum?

ebay'den bi şeyler almam lazım ve paypal'dan başka ödeme seçeneği çıkmıyor. Bizim ülkemizde artık kullanılamıyordu gibi bir olay vardı. Ebay de şöyle bir uyarı veriyor:

"Following recent PayPal changes in Turkey (www.paypal.com) you may not be able to complete this purchase using PayPal. Please consider this before committing."

Deneyen oldu mu acaba? Sıkıntı var mı?

 
hayır, kullanamıyoruz.


  • hayirsiz  (02.11.16 13:56:30) 
Amerika PayPalı açıp kredi kartıyla alabiliyoruz sanki yav.


  • herp  (02.11.16 16:38:22) 
amerika paypalı açıp kredi kartıyla alırsınız muhtemelen ama bir müddet sonra paypal kimlik doğrulama ister ve hesabınızı kapatır.


  • luchetti  (02.11.16 17:00:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.