Dis teli fiyati

Arkadasim (25-K) dis teli taktirmak icin muayeneye gitmisti dun. Disci 1,5 yil kalmasi yeterli olur diyip 6500-7000 TL arasi fiyat cekmis.

Bu konularla ilgili pek bir fikrim yok ama bu ucreti karsilayamayacagini dusundugum pek cok kiside dis teli gordum. Dis teli taktirmis olanlara soruyorum, fiyat nasil sizce? Yasi biraz gectigi icin mi fiyat yuksek acaba?

Yer Istanbul'da, siradan bi semt discisi

Ben araştırmıştım bi ara, metalik gibi değil de görünmez gibi olanlar biraz pahalı. Eğer öyleyse normal olabilir.

  • dissendium  (02.11.16 01:28:55)
www.eksiduyuru.com

Burada konusmustuk ayni konuyu.
  • duptıs  (02.11.16 01:37:15)
istanbul biraz daha pahalı diye biliyorum
benim ankaradayım haziranda üste takıldı, bu ay alta da takılacak ve yaklaşık 1 yıl daha kalacak, diş çekimi olmadı(4 yirmiliğim de çekilmişti, dişler aşırı çapraşık değildi), metal braket, 4bin lira, her ay 250 lira ödüyorum. Ama çekim gereken bir arkadaş için de aynı fiyatı verdiler -sanırım kullanılacak malzeme aynı olduğu, aynı hekim bakacağı için yalnız onun en az 6 ay daha fazla sürer dedi doktor.

  • niye ama  (02.11.16 03:57:32)