İngilizce bir kitabı Türkiye'de bulmak/yurt dışından getirtmek?

Türkiye'de bulabileceğim kütüphaneler var mı? Varsa çevrimiçi katalog taraması yapabilir miyim?

Yurt dışından almak zorundan kalırsam (Amazon.com sanırım bu ülkeye göndermiyor, denedim olmadı.) sipariş vereceğim aracı yerler, kişiler var mı?

15 dolar olan bir kitabı bana kaç liraya getirtirler?

var, odtü ve bilkent kütüphanelerinde online arama var.

bıçaklar (en son) getiriyordu, 15 dolarlık bir kitabı 17 dolara falan getiriyor, ama biraz uzun sürüyor.

odtü'de tanıdık varsa, kütüphaneye kitap önerisinde bulununca alıyorlardı, sonra fotokopi falan gibi şeyler de yapabilirsin.
  • babilbaligi  (01.11.16 11:52:19)
22 dolara filan gelir amazon'dan

  • medievalman  (01.11.16 12:51:10)
kitabın ismini söylersen belki pdf i bulunabilir. Tabii satın almak veya elde baskısını bulundurmak istiyorsan başka.

  • harry tuttle  (01.11.16 12:52:53 ~ 12:53:12)
@harry tuttle,
PDF de olabilir. Ben biraz baktım bulamadım ama iyi bir araştırma ile belki ulaşılabilir. Gerçi doğru değil karşılıksız kullanmak ama PDF acil işimi halleder, yurt dışına çıkınca kitabı alarak ödemiş olurum diye düşündüm.
E-book olsa ve satın alması mümkünse o da olabilir.
  • gijilti  (01.11.16 13:12:48 ~ 13:13:10)
İstersen kitabın adını yaz, bir de ben bakayım ya da mesaj atabilirsin.

  • harry tuttle  (01.11.16 13:19:38)
bookdepository
abebooks
amazon.co.uk
  • sayns  (01.11.16 13:27:50)
google play veya apple books'a bir baksana, belki vardır.

  • babilbaligi  (01.11.16 13:28:06)
Unutmuşum yazmayı.
Maria Callas Sacred Monster
www.amazon.com
  • gijilti  (01.11.16 20:44:32)