Küçükyalı - Çayırova

Sabah 7.15 te Küçükyalı'dan minubuse binecegim. Gebze Çayırova'ya saat 8e yetisir miyim? Yol ne kadar sürüyor?

Konu kritik. Yetismem lazım :/

Banliyö treni olsaydı yetişirdin de karayolu zor gibi. Gerçi o saate trafik senin ters yönünde. Ben olsam 7'de çıkardım yola.

  • alperz  (01.11.16 07:38:43)
trafik ters yönde değil. gebzeye hayvan gibi trafik var. yetişme ihtimalin çok düşük.

  • teritori  (01.11.16 08:09:21)
imkansız.

her gün personel servisi ile küçükyalıdan gebzeye gidiyorum.

direkt e5 den gittiğimiz zamanlar servise binişim 06:50, gebzeye varışım 08:00

minibüs dur kalk yolcu bekle derken...

servisi kaçırdığımda işe gidiş sürem 1 saat 45 dakika ortalama. 2 vesait ve vesait araları yürümeli.

sonuç olarak daha erken çıkın. 06:45 iyidir.
  • eeb  (01.11.16 09:54:37)
pendik'e kadar metroyla devam edip sonra minibüse binsen süre olarak çok fark eder mi bilmiyorum ama düşünülebilir.

  • zgrydn  (01.11.16 11:00:02)