türkçeye çevirir misiniz

bir arkadaş bunları yazdı türkçeye çevirir misiniz

Click the Google apps icon in the top Gmail navigation bar.
Select Calendar on the sheet that comes up.
Click the Settings gear icon (⚙) near your Google Calendar's top right corner.
Select Settings from the menu that popped up.
Select the correct time zone under Your current time zone.
If you cannot find the correct city or time zone, try checking Show all time zones or, if you desire, make sure your country is selected under Country.
Click Save.

ve gmail.com da google uygulamaları linkini bulamadım

konu şuydu

gmail.com da saat ayarlarına nereden giriliyor

gmail gezinti çubuğunda google aps ikonuna tıkla
açılan sayfada takvimi seç
dişli şeklinde olan ayarlar ikonuna tıkla üst sağda
açılan menuden ayarları seç
doğru zaman dilimini seç
tüm zaman dilimlerini kontrol edin eğer kendi şehir ve zaman diliminizi bulamadıysanız.
ülkeni veya şehrini bulduysan işaretle ve kaydet.
  • FT5  (01.11.16 02:16:52)
Google Takvimlerde sağ üst köşede yer alan ayar düğmesinin tıklayıp gelen menüden şu anda görünen saat dilini göreceksiniz eğer kendinizin saat dilimini göremiyorsanız tümünü göster diyerek oradan seçeceksiniz.

  • murtiii  (01.11.16 02:20:06)
-GMail navigasyon barının üstündeki "Google uygulamaları" ikonuna tıklayın.
-Çıkan sayfadan "Takvim"i seçin.
-Google Takvim'in sağ üst köşesinin yanındaki "Ayarlar" çark ikonuna tıklayın.
-Çıkan menüden "Ayarlar"ı tıklayın.
-"Şu anki zaman bölgeniz" seçeneğinin altından doğru zaman bölgesini seçin.
-Eğer doğru şehri ya da zaman bölgesini bulamazsanız "Bütün zaman bölgelerini göster" seçeneğini seçmeyi deneyin ya da dilerseniz ülkenizin "Ülke" seçeneği altında seçili olduğunu kontrol edin.
-"Kaydet"e tıklayın.

ekleme: geç kalmışım. oysa az önce kimse yazmamış görünüyordu. :(
  • m e b  (01.11.16 02:23:52 ~ 02:24:30)