Gömleklerin koltuk altı neden sararıyor?

benim bütün açık renkli gömleklerimin koltuk altı sararmış, hatta kararmış. bu neden oluyor? çok terleyen biri değilim. benden fazla terleyen insanların koltuk altı sararmıyor gibi geliyor bana. herkesin sararıyor mudur? bir dönem deodorant kullanıyordum, sarardığını görünce bıraktım kullanmayı, sebep o olabilir mi? bıraktıktan sonra giydiklerim de sarardı ama.

kafayı yiyebilirim bu konuda. benden başkasının gömleği bu hale gelmiyordur eminim. birileri uzman görüşünü bildirebilir mi lütfen?

bir de o lekeler çıkıyor mudur yoksa bütün gömleklerimi çöpe atıp yenilerini mi almam gerekiyor? iş yerinde kolumu kaldırmadan iş yapıyorum.

üğpoıuy+

3-5 liralik deodarantlar harciyor tshirtlerinizi.
  • ubi dubium ibi libertas  (30.10.16 19:58:47)
rollonlardan oluyor ben de deotak tavsiye ederim. aspirix tarzı şeyler leke çıkarmaya yardımcı olur.

  • qobel  (30.10.16 20:15:08 ~ 20:15:25)
sari lekeler icin: kosla beyazi bir miktar suya dokup lekeli yerleri suya daldirip citiliyor, leke uzerine tekrar kosla dokuyor ve lekeler cikana kadar bekliyorsunuz. yaklasik yarim saatte cikiyor/azaliyor. sonra makinaya atip yikayin.
deotak koltuk altinda beze yapabiliyor bu arada.. eger yaparsa gratislerde deotak benzeri anti bilmem ne diye rollonlar satiliyor. ondan alin. kirmizi zemin uzerinde beyaz arti isaretli logosu olan bir markanin urunu.

  • nax  (30.10.16 23:03:54)