[]

İzmir'de Beypazarı kurusu nerede bulabilirim?

Soru başlıkta.

Bi buldurun be ne zamandır canım çekiyor. Önceden bazı mandıralarda ne bileyim yufkacılarda filan bulunurdu şimdi bulamıyorum. Var mı bilen acaba?


 
ankara'da hemen hemen butun supermarketlerde oluyor, ornegin migros. izmir'de de olabilir diye dusunuyorum. genelde uno ekmeklerin falan oldugu bolumde ya da kendi unlu mamullerinin satildigi yerde oluyor.


  • kassiopeia  (30.10.16 17:06:09) 
@kassiopeia evet önceden Yöremiz marka oluyordu migroslarda ama artık İstanbul'da üretilen fabrikasyon başka bir kuru var. O da pek güzel değil maalesef.


  • o degil dee  (30.10.16 17:11:34) 
10 gun sonra izmire gelecegim istiyorsan getireyim


  • bahadr35  (30.10.16 18:05:33) 
şokta vardı. bir tadına bak istersen.


  • yuvarlanantencereninkapagi  (30.10.16 18:38:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.