Satış Sorusu

Akşam akşam kafama takılan şey şu ki: Letgo'da 100 tl'den bi mont satışa koydum sabah, biri mesaj attı 75 tl veririm dedi, yok olmaz dedim, sonra emekliyim, param yok muhabbeti yaptı ben de tamam satıyorum dedim. Bir saat sonra bir başkası mesaj attı, direkt koyduğum fiyattan alacağını söyledi, kargo ücretini de ben karşılarım sorun değil dedi. Bu kez ben de öteki adama abi ben montu başkasına veriyorum dedim ama adam tamam 85 tl vereyim ama bana satın, emekliyim, duamı alırsınız dedi üzüldüm böyle olunca da.

15 tl ile zengin olmayacağım, emekli abiye vereyim di mi montu?

Emeklilikten bağımsız olarak ilk ona tamam dediğin için ona vermen gerekiyor etik olarak.

  • dissendium  (30.10.16 00:21:32)
emekliyse neyse kartı şusu busu fotosunu çekip yollarsa olur diyin, bu klasik geyiktir, %99 yalan olur.

  • kurnaz  (30.10.16 00:21:50)
Emekliye ver

  • Esinsin  (30.10.16 00:27:33)
Ticarette soz senettir.

  • isott  (30.10.16 00:55:20)
umarım donanımhaber ölücüsü değildir. İlk söz verilene verilmesi +1

  • senolll  (30.10.16 02:38:59)