the walking dead spoiler istiyorum

diziyi ilk çıktığı yıl yanılmıyorsam 10-11 filandı izlemeye başlamıştım. 2. sezonun ortalarında bıraktım diziyi. zombilerden kaçıp hayata tutunma mücadelesi diye izlemeye başlamıştım sonraki olaylar pek bana hitap etmedi. şimdi öyle reklamını görünce merak ettim, noluyor şimdi? :) hala insanlar birbirlerini mi vuruyor? virüse çare bulundu mu? insanoğlunu kurtardılar mı? durum nedir?

spoiler uyarısı yapmıssın bir daha yapayım mı bilmiyorum.

virüse çare bulunmadı. dizi de buna odaklı değil. insanlar kendilerine iyi yaşam şartları olusturmaya calısıyor ama her zaman oldugu gibi birbirlerini yemeden edemiyorlar. zombiler geri plana atılmıs durumda, insanlar arasındaki rekabet ve catısmalar daha ön planda.

gecenlerde 7. sezon yayımlandı. negan diye bir herif peydah oldu, herkesin iflahını kesecek gibi görünüyor. bakalım nolucak.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (29.10.16 23:39:56)
iş zombi vs insan olayını çoktan aştı. artık kıt kaynakları ele geçirmek için birbirleri ile çatışan insanlar var. devletlerden bir şey kaldı mı hala bilemiyoruz.

ilk bölümlerde kapı açan o zombiler gitti, yerine sadece ses çıkartan ve kaplumbağa hızında yürüyen zombicanlar kaldı. ama hala bunlara yakalanıp ölenler var.

6.sezonun yarısında bıraktım. zerre merak etmiyorum.
  • etsiz cig kofte olmaz  (30.10.16 01:11:59)