Kaliteli düz renk çorap ne alalım?

Sb.

  • exlibris  (29.10.16 20:41:16)
Sen bundan kullanıyorsun sanırım? Memnun musun? Ben biraz daha yüksek bütçe ayırabilirim @ exlibris

  • hasmetizm 2046  (29.10.16 21:06:41)
www.tchibo.com.tr

kadınsan bilemiyorum, tchibo'nun kadın çorapları hakkında fikrim yok ancak erkek çorapları gayet kaliteli ve fiyatları da uygun.
  • knight of cydonia  (29.10.16 21:57:49)
naylon olmayan çorap üreten herhangi bir marka.
tchibo ve penti önerilir ama bambu, %100 koton vs olanları. yoksa bunların da naylonlu çorapları var.

  • manuel mandalina  (29.10.16 22:33:28)
%100 degil ama 5-15 araliginda lycra karisimli pamuk coraplari tercih edin.

Iceriginde lycra degil de elastan yaziyorsa o corap daha az kalitelidir. Lycra bi' markadir ve bunu urettiginiz corapta kullanmak icin ekstra ucret odersiniz patent sahibine. Bu da haliyle daha kaliteli urun yapmaniza sebebiyet verir.

%100 pamuk coraplar birkac kullanim sonrasi ayaginizin formunu alacagi icin asinma suresi daha kisadir.
  • isott  (29.10.16 23:24:42)