Vodafone Arena'da Kız Arkadaşla Maç

Merhaba arkadaşlar,

Kız arkadaşım herhangi bir Beşiktaş maçına gitmek istiyor, kombinemiz falan tabi ki yok. Ben de bir güzellik yapıp götüreyim diyorum; ama şu tribünden al (orada kadın/erkek oranı daha iyi, sorun çıkma olasılığı düşük olur) diye tavsiyelerinizi duymak istedim çünkü ben de hiç maça gitmedim.

Götürmeyi düşünebileceğim maçlar da
05 Kasım 2016 - Trabzonspor
23 Kasım 2016 - Benfica
26 Kasım 2016 - Başakşehir
24 Aralık 2016 - Gaziantepspor

Gözüm Benfica maçında; Trabzonspor maçı gergin olabilir diye düşünüyorum. Başakşehir de belki. Gitme diyeceğiniz maç var mı tabi bir de bu durumda?

Önce Passolig işini hallet.
Başakşehir ya da G.Antep maçlarına bilet ya da kombine devredecek birini bulursun.
Hatta yakında kupa maçları başlayacak, onlara bile gidebilirsiniz.
  • cakabo  (29.10.16 16:57:25)