Musli ne alayım

Eti lifalif mi, eti form mu daha bol içerikli?
Afiyetli günler, teşekkürler

Dr oetker var bi tane süpersonik.
Böyle düz çekirdek gibi değil de burçak var ya bisküvi, onun gibi. Güzel baya o

  • naberabi  (29.10.16 13:09:30)
eti lifalif kuru meyveler (yeşil ambalajlı) aldım ama yağı azaltılmış olanında mısır patlağı buğday bilmemnesi falan var karışık bir şey. ben normal lifalif olanı daha çok sevmiştim biraz sert ama yoğurtla yiyordum. bu yağı azaltılmış olandan hoşlanmadım.

  • tiredpanda  (29.10.16 19:29:20)
etiform içinde kornfilek gibi işlenmiş bişiler var. onu sevmedim çok. ben de yoğurtla yiyom.

  • neynep  (30.10.16 16:35:21 ~ 31.10.16 22:36:13)
@neynep nestle tropikal meyveliyi çok beğenmiştim ona da bakabilirsin içinde hindistan cevizi falan var parça parça çok hoş

  • tiredpanda  (30.10.16 22:50:05)