sorum kadinlara: isyerinde rahat klasik ayakkabi tercihiniz nedir?

Isyerinde skechers giyiyorum. Sag ayagimda topuk dikeni var o yuzden ne fazla ayakta durabiliyorum ne de spor ayakkabisi disinda baska bir ayakkabiyla rahat edebiliyorum. Gelin gorun ki bazen resmi giyinmemiz gerekiyor ve resmi kiyafetlerin altina giyecek klasik bir ayakkabim yok benim. Tabani rahat, gorunusu babanne ayakkabi tarzinda olmayan, siyah normal bi ayakkabi ariyorum. Magazalarda hep babet var ya da yururken tabanlarimi rahatsiz eden ayakkabilar mevcut. Neyse cok uzattim sadede geliyorum.

Sizin klasik ayakkabi tercihiniz nerelerden oluyor, nerelere bakayim da rahat edecegim bir ayakkabi bulayim kendime.

Ben resmi giyinmem gerektiğinde bir numara büyük arkası kapalı topuklu ayakkabı alıyorum içine de topuk dikeni silikonu yerleştiriyorum idare ediyor öyle. Ben de ayakkabı arayışındayım ama babaanne ayakkabıları dışında rahat bulamadım.

  • jazzabel  (27.10.16 22:09:09)
www.matras.com bu var şimdilik.

  • moody90  (27.10.16 22:10:46)
butce?

  • e haliyle  (27.10.16 22:31:18)
Ben indirimde h&m'in şu iki ayakkabısıni almıştım, az topuklu ve çok ucuz diye.
Giydiğim en rahat topukludur muhtemelen.
lp2.hm.com

Ama topuk dikeni için tabana bir silikon vs gerekir sanirim jazzabel'in dediği gibi.
  • demoniclewinsky  (27.10.16 22:43:11)
Kemal Tanca
İnci

Giydiğim en rahat ayakkabılar(spor ayakkabılarımdan sonra) buradan aldıklarım olmuştur.
Dışarıdan şık görünüyor ama tabanları çok rahat.
  • megalomaniac  (27.10.16 23:23:20)
Senle benzer durumdayım. Clarks'ın deri, ruganlı falan bi ayakkabısı var bende. Tabanı Colombia yürüyüş ayakkabılarım kadar rahat.

  • manuel mandalina  (27.10.16 23:32:33)
Butce yok arkadaslar rahat edeyim yeter.

  • dedim ben sana  (28.10.16 12:13:36)