Hatuna masal anlatmam lazım

Millet naber?

Şimdi yeni bir hatunla tanıştım. Dün geceki muhabbet esnasında "ben hiç masal bilmiyorum bir de küçücük kız olduğumu iddaa ediyorum" diyip melankoliğe bağladı. Biraz şizoid bir hatun evet. Ben de ona "tamam bebeğim, ben de bilmiyorum ama yarın gece söz sana masal anlatarak uyutucam seni" dedim. Evet bok yedim farkındayım. Ama asıl boku bu gün içerisinde bu sözümü unutup masal öğrenmeyerek yedim. Şimdi acilen böyle romantizmin doruklarında, güzel bir aşk masalı bulmam lazım. Bir kere okusam ezberlerim, ezberim iyidir. Google'da aradım ama hep sikko şeyler var, hatun götüyle güler bana. Haydi bana masal anlatın bir tane lan! Çok acil bea lütfen :((

Not: Kazanan masala bira ödülü var :) Benden, nevizadede. Valla lan :)

aynı boku ben de yedim. ocak ayına az kaldı hikaye kitapları masal kitapları bakınıyorum.

  • vurursa gol olur  (14.12.09 23:14:34)
bana 1 saat içinde lazım

  • sakingitarist  (14.12.09 23:17:20)
şu entry'i masallaştırıp anlatabilirsin. filmlerden, kitaplardan kopup gelmiş bir hikaye resmen..

(bkz: #16507510)

terk edemeyen oglan'a da mutluluklar dileğimi ileteyim buradan..
  • dambil  (14.12.09 23:21:05 ~ 23:21:20)
www.edebiyatogretmeni.net

google da andersen'den masallar diye bakarsanız bir şeyler çıkar

www.edebiyatogretmeni.net anasayfa
  • mermaid  (14.12.09 23:25:09 ~ 23:25:41)
le petit prince.

  • bryan fury  (14.12.09 23:38:16)
mutlu prensi anlat, gayet duygusal.

  • obez kirpi george  (14.12.09 23:40:20)
H.Nihal Atsız'ın Ruh Adam kitabının girişinde "eski bir uygur masalı" vardır.
Beğenir mi bilmem ama masalın hafif bir şok yaşatacağı kesin. En azından ben çok beğenmiştim.

www.kpss10.com
  • frown  (15.12.09 09:12:01 ~ 09:12:30)
dikkat şahan çıkabilir de küçüklere masal anlatıyordu, youtube da kliplerini bulabilirsin

  • joepiscopo  (15.12.09 09:44:48)
stardustı anlat bak çok güzel bir filmdi.
o değil de neil gaiman iyidir, sandmanlerden de size iyi ekmek çıkardı.

  • urasil  (15.12.09 12:45:41)
öfff bu romantikabicik gubicik bana bir masal anlat baba'lar bir tek bana mı itici geliyor?:) kadın erkek ilişkileri müessesesşnden soğuttu beni yemin ediyorum :P

  • wounded walker  (17.12.09 00:23:33)