Şu müzik zımbırtısı nasıl sizce ?

230 watt Rms çok değil mi yav ? Doğru mudur ?

www.mediamarkt.com.tr

Bunlar bana hep 90'lardaki aşırı şekilli ama performanssız müzik setleri gibi geliyor. Gerçekten gerekli mi hiç emin değilim, ama 230 watt RMS'den ziyade yüksek sese çıktığında kalite bozuluyor mu ona bakmak lazım. Kaldı ki zaten 230 watt'lık bir sistemden tam performans almaya kalkarsan eve polis gelir.

  • polifonik osuruk  (27.10.16 11:32:01)
sony olanları incele, hemen hemen aynı boyutta ama 2000 watt olanları var

  • killerbee  (27.10.16 11:47:25)
Bakin watt ile cikacak sesin siddeti arasinda asikar bir baglanti yoktur. 30W rms bir sistemle 150watt bir sistemi bastirabilirsiniz.

Bir ses sistemi alacaginiz zaman bakmaniz gerekenler THD+N, dB, frekans sinirlari vs.dir kesinlikle watt degil.

Edit:Bahsettiginiz urunun teknik detaylarinda bunlara dair de hicbir bilgi bulunmamakta. Ne denli kalitede bir urun oldugu az bucuk belli.

O degil de Bluetooth 2.1 olan bir urune hi fi etiketi basmışlar. Ayiptir yeminle.
  • ameliee  (27.10.16 11:51:43 ~ 11:59:29)