Erkeklere porno ile ilgili soru

Bir kadınım. Porno izledikten sonra cinselliğin mekanikleştirilmesi, vücutların nesne haline getirilmesi, çoğunda kadınlara kötü davranılması vs. yüzünden bir iğrenme duyuyorum. Sizde de oluyor mu, yoksa izledikten sonra rahatlamış ve mutlu mu hissediyorsunuz? Teşekkürler.

Bilakis.kötü davranilmis videoları izlemek hosuma gidiyor.

  • all girls dream  (27.10.16 01:13:28)
' feministlerin' bir ara böyle bir hareketi vardı. ' kadınlar için porno' falan. cinsellik bunlardan tamamen ayrı bir boyut bence. sevişirken belki ' tokat yemekten' hoşlanıyordur ama normal hayatta bu söz konusu bile olamaz. hatta kimi zaman bundan hoslanıp kimi zaman hoslanmayabilir.

yani bunlar kişiye, hale, tavra, zamana her şeye gore degisebilen çok goreceli kavramlar.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (27.10.16 01:26:03)
bana izledikten sonra nesneymiş gibi geliyor, izlerken değil. mutlu falan da olmuyorum. kötü davranma olaylarına baya ayar oluyorum. bazen de kendime küfrediyorum böyle bi endüstriyi kullandığım kullanarak katkı sağladığım için:/

  • klar  (27.10.16 01:51:00 ~ 01:51:38)
sadece amatör porno izliyorum. cinselliğin mekanikleştirilmesi diyorsan, amatör kayıtlarda pek böyle bir durum yok.

ama all girls dream'in dediğine ben de kişisel olarak katılıyorum.
  • buak  (27.10.16 01:54:54)
Ya atak fetisi ya da bdsm izliyorum ve bu dediginin tersi oluyor cogunlukla izlediklerimde.. Yani, nope igrenmiyorum.

  • mirandaiam  (27.10.16 02:04:19)
pornonun erkek beynine olan etkisi bundan çok daha vahim. bundan 100 yıl önce normalde hayatı boyunca göremeyeceği çekicilik ve sayıda kadını 1 gecede gören ve bunu yıllar boyunca alışkanlık haline getiren beyinin dopamin ve ödül mekanizması saçmalıyor. senin sorunla tam alakalı bir cevap olmadı ama.

www.youtube.com
  • orpheus  (27.10.16 05:49:16 ~ 05:50:13)
amatör +1

  • aydogank  (27.10.16 06:15:03)
@:) ,yillarca böyle dusundugum icin hic porno izleyemedim. En son "x-art" sinifini keşfettim. Sadece x-art izliyorum bu sebepten.

  • chitosan  (27.10.16 08:43:12)
Fake taxi. Public agent. collage rules. Bu tarz takılıyorum

  • gozu acik sevisen yahudi  (27.10.16 09:26:07)
Porno erkek içindir kim ne derse desin. Kadın porno yıldızları da böyle söylüyor zaten. O yüzden kadınların sevmemesi normal. Aşağılayıcı olanlarını ben de sevmiyorum o ayrı konu.

  • fuzzy olmak istemistim  (27.10.16 09:47:25)
bazı kategoriler gercektne midemi bulandiriyor ama porno sektorunde soyle de bir gercek var, hangi kategoride porno ariyorsaniz mutlaka vardir. yani bunlari birileri gercekten yapmak istiyor, arzuluyor vs.

bu iğrenilen kategorilerin "bazıları" film basina yüksek ücretli. yani yine "bazı" oyuncular seve seve oynamıyor. zaten porno sektöründe olay kendi bakış açıları için kimilerince kolay yoldan para kazanip, birikimi yapayim sonrasinda da hemen emekli olayim mantigi.
  • evimin paspasi  (27.10.16 09:55:04)
Gerçeği varken porno çok sıkıcı ve gereksiz geliyor.

  • arnold schwarzeneger  (27.10.16 10:09:19)
konuyla ilgili bir ted konuşması var ilgilenenlere www.youtube.com

  • konar konmaz omer konur  (27.10.16 15:05:07)