Kötü ruhları çağırıyorum. - yemekte istenmeyen kişi

olay şu sevgili cehennem melekleri,
yarın bir yemek organize ettik şirkettekilerle ve şirketten ayrılanlar da var bu yemekte..
ama bi isim var ki kimse istemiyor bir kişi boş boğazlık edip çağırmış ve geliyorum demiş.. bu kadar kişinin kendisini istemediğini bildiği halde. kısaca huzur s*ken..
bunun gelmesini nasıl engelleriz?
ne yapardınız? ne yapabiliriz?
arayıp 'sen gelme ulan ayı' demek geldi ama arayamıorm amk..
napabiliriz? bi akıl verin allasen

yahu bu kadar istenmeyen insana gelme demekten niye çekiniyorsunuz ki zaten kimse istemiyorsa kötü biridir ne hissedeceği niye umrunuzda (en azından sizin açınızdan)

  • eksi sozlugun tatli insani  (26.10.16 21:10:59)
sktrolup gittiği firmayla iş yapıyoruz, neredeyse iş ortağımız.
@eksisozluguntatliinsanı

  • erty_ksk  (26.10.16 21:14:51)
niye istenmediğinin somut bir nedeni varsa arayıp şu haltı yediğin için çoğunluk seni istemiyor de olsun bitsin.

edit: ya da o ağzından kaçıran arkadaşı kurban edip acil bir iş için, başka program için adamı çağırmasını sağlayabilirsiniz belki.
  • hkaan  (26.10.16 21:16:03 ~ 21:17:03)
o zaman ortamda kimse onunla muhabbet etmeyecek. istenmediği yere gelecek kadar yüzsüz biriyle muhabbet edilmese de koymaz ya gerçi sıkıntıdan patlasın ibiş :)

  • eksi sozlugun tatli insani  (26.10.16 21:19:23)
suradan anonim bir mail yazin gonderin

www.gizliemail.com

icerik: la noolum hic kimse seni sevmiyor, bi eseklik yaptik seni davet ettik ama gercekten sevilmiyosun... bence sen bu yemege gelme

imza: herkes iyi sen kotu

not: oha yarin is arkadaslariyla bir yerde yemege gidicez, yoksa ben miyim lan bu istenmeyen adam?
  • exlibris  (26.10.16 22:05:11 ~ 22:06:39)