Korn - the Serenity of Suffering

Albüm hakkında ne düşünüyorsunuz? Aranızda hala metal dinleyen vardır herhalde?

Kesin o dinleyenlerden biri "Korn metal mi?" diyerek fitili ateşleyecek ama risk almayı tercih ediyorum :)

sorunun ilk satırını görerek geldim. yazacağımı 2. cümlede yazmışsın zaten. alaandan bul! :F

  • manuel mandalina  (26.10.16 20:57:43)
Korn yeni albüm mü çıkardı. Anaa. En son lisede dinliyodum coming undone da kaldım ben. Bi dinleyeyim bari sonrasında yorum yaparım:D
Ayrıca tabii ki metal, ne sandıydınız.

  • peggy  (26.10.16 21:41:42)
@peggy

coming undone varken ben de lisedeydim, düşündüm de.
başlayacaksın madem the paradigm shift'i de dinle. gerisine bulaşma :)
  • kfk  (26.10.16 21:47:05)
Korn ne yapsa dinlenir. İyidir.

  • suicides underground  (26.10.16 22:36:41)
sizin içiniz ölmüş be!

günlerdir kesintisiz bu albümü dinliyorum. evde, yolda, iş yerinde, her yerde. albüm çok ama çok hoşuma gitti. sertliği bu kadar abartılı kullanmaları, buna rağmen şarkıların hepsinde tüm eski korn albümlerine selam çakan partisyonlar olması, sözler.. when you're not there biraz garip bi şarkı. onun dışında hepsi birbirinden güzel.

şu coşkuyu yaşayan başkası yok mu ya:( belden kırılmalı headbang yapmalar falan?
  • kfk  (26.10.16 23:42:56)
ilk 26 saniyeden direk söyleyebilrim ki direk korn olmuş, guzel olmuş ben beğendim gerisinide, korn album çıkarmış çok yaşlı hissettim bir an ya :/

  • eja  (27.10.16 13:51:19)
Durup dururken baya merak ettim ben bu albümü. Açtım şimdi dinliyorum, ilk şarkının introsunda yazıyorum bu cevabı. Özel bir ilgim de yoktur aslında korn'a niye böyle oldu anlamadım. Neyse bakalım nasılmış.

edit: KORN METAL Mİ ¿?¿?

edit 2: açmayın vasat.
  • naberabi  (27.10.16 14:01:27 ~ 14:25:01)
tr.wikipedia.org

:D korn en başından beri bi yaranamadı bu trashcilere zaten:p

@kfk, dediğin albümü dinlemişim önceden, şimdi tekrar dinleyince hatırladım. son albüme başladım şimdi. iyi gidiyor. adamlar tarzlarını bozmamışlar hiç helal yav. bana bu yaşta korn dinleteceğisiniz:p

eski bir grungecı olarak grunge dışı tek dinlediğim bu adamlardı, bir de deftones. hey gidi günler.
  • peggy  (27.10.16 14:44:15 ~ 14:45:57)
@peggy'e katılıyorum. hiç bozmadı adamlar. bu albümde gayet iyi. deftones ek olarak RATM'de halen hatıralarımızda.

  • teknikekip  (27.10.16 14:52:19)
@teknikekip

deftones son albümde çok başka kafalara gitti. zaten stephen carpenter albüm hiç içime sinmedi ama yapacak bir şey yok tarzı açıklamalar yapmıştı. deftones hayatımızın gruplarından ama son albümle üzdüler bence.

bir de genel konuşacağım ama şu metal türlerine özellikle nu-metal'e karşı tutucu tavır takınanlar, o dönem geçmedi mi abicim ya:) o ilk korn, limp bizkit falan çıktığı zamanlardı, "bu ne lan totoş metal" falan diyip gülünüp eğleniliyordu da artık herkes kendine bir yer edindi. adamlar one hit wonder gibi dalgaya alındı ama hepsi baya dünya çapında gruplara dönüştüler. yani biraz gevşesek mi diyorum ha? :)
  • kfk  (27.10.16 15:30:54)
33 yaşındayım, bileğimde bu adamların grup adı dövmesi var. Son albümü dinledikten sonra için daha bi rahat etti.

Deftones'a bir şey diyemem çünkü dinlemedim.
  • teknikekip  (27.10.16 15:41:54)
@teknikekip

işte görmek istediğimiz hareketler :) bizim jenerasyon anlar sadece bu hissi.
  • kfk  (27.10.16 17:39:35)