zeytinyağı için isim önerisi yapmak ister misiniz? (zeytinyağı hediyeli)

emek, toprak gibi kutsal şeyleri çağrıştırsın istiyoruz, sonra sitesini falan yapacağız.
aklınızda ilginç akılda kalıcı isimler var mı?
eğer sizin önerinizi kullanırsak zeytinyağı hediyeli.
duyurunun capsini alabilirsiniz:)

Zeytinağacı.

  • angelus  (26.10.16 19:24:26)
kendi duyuruma yancı olayım zeytinkekikbiber nasıl olur mesela, zeytinyağı iştahınızı artırdı mı?

  • theconqueror  (26.10.16 19:32:52)
"Barış" olabilir bence. Malum "zeytin dalı uzatmak" gibi bir deyimimiz var.

  • minduser  (26.10.16 19:47:10)
yi (γη yazılır) koyardım. yunanca toprak demek, hem de yi işte :))

  • cekilmis gayfe  (26.10.16 19:50:08)
Reçber geldi aklima emek toprak deyince :)

  • fuckerlove  (26.10.16 20:20:23)
yurtdışına da gönderirken ismi ecnebi olsun dersen
" olitree "
" acetu "
olabilir
  • illegalstar  (26.10.16 21:05:46)
"kybele" yol arkadaşım adında bir dizide geçiyordu. özge özberk vardı.
ben direkt "gurmeden" derdim. marka olarak nasıl durur bilmem.

  • moody90  (26.10.16 21:09:11)
Salaturka.

Salata + Alaturka + Salamura. Uydurdum. :)

Ya da Zeytinimini. Sevimli oldu bak. 200 ml'lik siyah cam şişelerde satarsınız. :D
  • yirmisantim  (26.10.16 21:10:16)
zeytin ve zeytinyağı egeye has bir konu olduğundan egeyi anımsatan bir ifade dogru olacaktır. ulusal pazarda satışa açılacaksa ege özlemini körüklemesi açısından da önem arz edebilir.
bir semt, bir sayfiye yeri ismi verilebilir..
egeye has bir isimle çağrışım yapılabilir.
isim veremem ama fikirlerim bunlar..
  • erty_ksk  (26.10.16 21:13:24)
Oliver.

  • pike  (26.10.16 21:19:17)
Hoop, ben geldim :)

Öncelikle isim değil marka arıyorsunuz. Yani markalaşma ihtiyacınız oluşmuş. Bu sebeple buna ayıracak bütçe yoksa bir marka oluşturma kitabı alıp okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Sizde markalaşma konusunda bir yol gösterebilir. Marka, logo, ürün kimliği, tanıtım araçları (web sitesi burada devreye girer) oluşturmalısınız.
Marka deyip geçmeyin, başta yapacağınız temel bir hata sonra zor bir şekilde telafi ediliyor.
  • o kadar da degil aga  (26.10.16 21:21:59)
hedef kitleniz belliyse ona gore bir isim secin
bir de zeytini toplayan / isleyen insanlara sorun onlardan guzel fikirler cikar

  • joelskellington  (26.10.16 22:06:10)
son zamanlarda ardında hikayesi olan ürünlere büyük talep var gözlemlediğim kadarıyla.

sizin yağın ardındaki hikaye nedir? nereden çıktı yağ üretelim fikri, nerede üretim yapılıyor, ilginç bir şeyler var mı fonda gelişen? bunları bilirsek güzel bir marka çalışması hazırlanabilir bence. o kadar da degil aga +1
  • knight of cydonia  (26.10.16 22:13:47)
feyezan

  • sporty  (26.10.16 22:23:08)
allah icin zeytinyagini severim, her gun sofradan eksik etmem:) isin icinde kelimeler de olunca dusunmeden duramiyor insan.

iyi-kotu demeden aklima gelenlerden bir demet sunuyorum, olmasa dahi baskaca bir ismi tetikler belki.

eleia,
erkence,
hasat,
ida,
sofra,
zeytinbagi(trilye),
zeytince,
zeytineli
  • biraz huzur  (26.10.16 23:56:51)
Tin (Tin suresi ilk ayet incire ve zeytine and olsun.)
Zeytin tepesi,
Zeytindağı,
Zeytinlik,
Zeytin karası,
Zeytin dalı,
Siyaz,
Ürün.
  • lifeislife5  (27.10.16 01:07:35)
zeytindağı diyorum ben de. lifeislife demiş bunu ama ben anlamam secerseniz bana da gönderin :D

  • klar  (27.10.16 02:21:44)
Halis'i ben de çok beğendim. Orijinal duruyor.

  • chitosan  (27.10.16 08:47:37)
Terra.

  • beyaztenlikiz  (15.10.17 01:37:44)
zeybek

  • olivia  (15.10.17 02:00:05)
olivia

  • klar  (15.10.17 04:49:40)
"dal" olsa mesela. siyah şişede şeffaf olsa dal'ın yazdığı yer oradan da zeytinyağı görülse sarı sarı.

  • dedi ayca  (15.10.17 04:56:25)