[]

Otel fiyatları / çok bunalan birey

Annemle bi hafta sonu kaçsak abantta 1 gece konaklasak diye otellere bakıyorum bookingden, Abanttaki 2 buyuk otelden biri full dolu diğerinde 20 oda kalmış. bir gecelik 2 kişi fiyatı 600 tl..

Öncelikle abantta kapalı havuzu olan önereceğiniz başka bir otel var mı?
Sonrasında bu insanlar geziyor ya, yer yok çoğu yerde, fiyatlarda baya uçmuş, ben şok.

Ps: yalova termal öneriside olur

 
Abant otelleri hep pahali yalniz dolulugu bilemem ama fiyatlar garip gelmedi bana. Abant/sapanca/kartalkaya boyle genelde. Sile'ye agva'ya bakin.


  • kassiopeia  (26.10.16 11:44:35) 
bookingden bakıyorsanız fiyatlar bazen yanıltıcı oluyor mutlaka oteli arayıp fiyat sorun.


  • basond  (26.10.16 11:45:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.