nasıl popüler bir insan olunur?

Çevrelerinde popüler olan insanlar neye göre oluyor sizce? Çok yetenekli ve nitelikli olduklarını sanmıyorum.

benim gözlemim:
1-) müthiş özgüvenleri var
2-) ağızları laf yapıyor
3-) kırılgan alıngan değiller

böyle olunca arkadaş sayısı artıyor. popüler oluyor.
  • cedex  (25.10.16 14:46:08)
nasıl olunur bilmem ama ne zaman olunacağını söyleyebilirim.
kendini beğendirmek için çabalamadığın,
kendin olduğun,
kimseyi takmadığın,
ve abartmadan bir miktar özgüvenle karışık burnu havada olduğun zaman
it happens.
  • sparkle kiddle  (25.10.16 14:56:43)
aptal olduğunda otomatik popüler olursun.

  • pinkpeony  (25.10.16 15:07:34)
bazen popüler olduğum dönemler oldu, ağzın laf yapması bunda epey etkili.
popüler bir arkadaşım biraz burnu havada. hatta bazen ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya durumu da oluyor ama çaktırmıyor pek.

  • senolll  (25.10.16 16:42:57)