Takım elbise yerine...

arkadaşlar merhaba...

kasım ayı içerisinde sözleneceğim, kız alıyoruz yani :) ancak ben hayatım boyunca hiç takım elbise giymedim, gittim denedim rahat edemedim absürt hissettim...ben nasıl bi kombin yapayım da hem şık olayım hem de takım elbiseyi aratmasın...beni yönlendirin lütfen...

teşekkürler şimdiden...

beyle
www.google.com.tr

spesifik de vereym
dfcdn.defacto.com.tr
s-media-cache-ak0.pinimg.com
bunlar iyi bence
  • kaputt  (25.10.16 13:21:10 ~ 13:23:17)
kendini garip hissetmen normal ama dışarıdan kötü görünmediğine emin olabilirsin. takım elbisenin yakışmayacağı çok az erkek vardır. genel anlamda en sıradan tipli adamı bile biraz bir şeye benzetir takım elbise :) bence şık bir takım almak daha iyi olur smart casual yerine.

  • nathanieltroy  (25.10.16 13:25:25)
valla standart birey olsam neyse de şişmanım.. 181, 110 kilo bir insanımsıyım :)

  • gkhT  (25.10.16 13:28:23)
en güzeli hatun kişinin fikrini almaktır. genelde hem seni hem kendini hem de aile ortamını kurtaracak kombini bulur onlar.

  • helenart  (25.10.16 13:31:38)
ben nişanlandığımda 115 kilyodum. boyum senle aynı.
eğer güzel bir takım seçersen filinta gibi olursun sorun yok :)

  • teritori  (25.10.16 13:33:54)
Takım giy, daha önce giymediğin için garip geliyor, hatun kişisinin fikrini de al, işe yarar önerilerde bulunabilir.

  • elikası  (25.10.16 14:02:00)
Takım +1
Kızın fikrini al +1
Hangi markalar öyle yapıyor bilmiyorum ama konuyu iyi bilen, müşteriyle uzun uzun ilgilenip uygun kalıbı kesimi önerecek yerler olmalı, mutlaka vardır. Oralara gidip hatun kişisi ve satış danışmanı kombosuyla bulunur.
  • kobuzchu kiz  (25.10.16 14:31:58)