Maça Gidicez (TT Arena)

En son statta maç izlediğimin üstünden 20 sene geçmiş (şaka değil) ve bugün eşimle GS maçına gidelim dedik. Şimdi bilgili arkadaşlara birkaç sorum olacak, gülmeden cevaplarsanız çok sevinirim:

1) Cep telefonu, çakmak, sigara, elektronik sigara, minik el çantası, kask vb yanımızda olması sıkıntı olur mu? Bunları içeriye sokabiliyor muyuz?

2) TT Arena'da maç öncesi (atıyorum 3 saat önce gittik) vakit geçirilebilecek bir yer var mı?

3) Üşür müyüz? Kalın (ekstra kalın?) giyinelim mi?

4) Oradaki GS Store fiyat olarak diğer GS Store'lar ile aynı mı yoksa daha mı pahalıdır?

5) Metroyla gidersek dönüşte izdiham olur mu?

Şimdiden teşekkürler.

1) cep tel, sigara, e-sigara, el çantası filan sokulur.
çakmak kesin sokulmuyor yakalarsa alıyor. kask bilemedim herhalde sokulur.

3) gece serin olur ama hareketli olacağınız için çok üşümezsiniz ekstra kalın olmayın. kalın olun.
  • kaputt  (25.10.16 12:53:02)
cakmak haricinde geriye kalan sokulur ama gecen arkadasin powerbankini almamislardino yuzden net bisi solemek istemiyorum.

macin cok kalabalik olacagini dusunmuyor hadi oldu diyelim mactan 3 dk once cikmaniz sizi izdihamdan kurtarir.

bence kalin seyler giyinin mac saati gec.
  • eksisozluk kullanici sozlesmesini okudum  (25.10.16 13:05:45)
powerbank da almıyorlar aklınızda olsun. :)

kanyon, sapphire, özdilek'te filan takılabilirsiniz. onun haricinde stadın oralarda zaman geçirmelik bir şey yok pek.

metroyla giderseniz kalabalık olur evet ama araçla gitmekten daha mantıklıdır.
  • efreet sultan  (25.10.16 17:05:37)