[]

erkeğin katma değeerini ne artırır ?

Bu instagramda filan aşk sözleri yazıp kızlar arasında katma değerini artıran kişilerin esprisi ne anlamadım. Zeki desen değil diye düşünüyorum 2 yıllık özelde filan okuyor zat-ı muhterem. ah şu kendini pazarlama yok mu günümüz dünyasının lokomotifi.
 
"2 yıllık özelde filan okuyor zat-ı muhterem"

Dikkat edilecek kısım bu. Zengin biri olabilir. Kızlar sırf gezip tozmak için böylelerinin peşinden koşar. Erkeğin ağzından çıkan her şeye güler.

Aşk için zekaya gerek yok.
  • dissendium  (24.10.16 19:16:49) 
ÖZGÜVEN


  • kayranin kedisi  (24.10.16 21:14:05) 
cana yakın ve mert olması


  • shotgunwoman  (24.10.16 22:44:29) 
tutarlı olması, bugün ak dediğine yarın kara dememesi


  • playing star again  (24.10.16 22:51:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.