bu pikap çok mu tırt?

yoksa başlangıç için önerir misiniz?

www.dr.com.tr

facebook'da plak dostları/vinyl friends adlı kapalı bir grup var. oraya katıl ve sor. çok yetkili, bilgili abiler sorunu cevaplayacaktır.

  • yerden sert orta  (24.10.16 12:42:54)
bence zaman kaybı. eğer bu konuda uzmanlaşmak istiyorsan audio technica lp120 ile başla.
yok evde durur, arada dinlerim diyorsan bu da olur.

  • cedex  (24.10.16 13:22:28)
çok tırt değil. başlangıç için uygun bence. hiçbir şeyin başlangıcı için 2000 tl verilir mi? zaten plak toparlayana kadar güzel güzel, kendini eğitir daha iyi bir pikaba geçersin.

www.dr.com.tr

bunu almıştım kız arkadaşıma, çok mu iyi hayır, audiofil miyiz? hayır. tatmin ediyor mu? evet. tavsiye ederim. başlangıç için.
  • bir ileti paylastim  (24.10.16 13:35:17)
Başlangıç seviyesi için çok pahalı. Dijital olmadığından bunu PHONO çıkışlı bir amfi de alman gerekir. Benim önerim başlangıç için Istanbul'daysan Kadıköy tarafındaki plakçı ya da elektronikçilerdeki 80-90'lardan kalma aletlerden alman olur. En azından iyi bir pazarlık ile max 150-200 TL'ye kapatabilirsin; eğer amfin yoksa arada kalan fark ile de amfi alırsın.

bu arada @bir ileti paylaştım'ın gösterdiği ION da başlangıç için uygun bir alet. en azından amfi masrafın yok. tak-çalıştır. ama ilk gösterdiğin Pioneer her şekilde gereksiz pahalı başlangıç için.
  • polifonik osuruk  (25.10.16 10:56:29 ~ 10:58:14)