Gökten meg ryan yağsa bize er ryan

Bu nasıl bir cenabetliktir ya, İtalya’dan Londra’ya uçuyorum. Onceden check-in imi yapmışım arkalardan cam kenarı almışım. O sırada yanım bos. Uçagın neredeyse %40i dolu. Ekonomıde Her 3 lü koltukta bir kişi falan seyahat ediyor. Tek tük çiftler var ıste. Tek kişi yayıla yayıla seyahat edecegım diye dusunurken 2 keko kebapçı çıkmasın mı, yanlarıma oturdular adamların bileti tam benim yanım. Koca uçakta üçlü oturan bi biz varız belkı de. Yok o kadına nasıl kayılırmıs, hostesi sandwich yapacaklarmıs, memetin yevmıyesi hüseyinden fazlaymış sikko sikko muhabbetler. Ulan nereye düştüm ben dedim ya, adamlardan hiçbir yerde kurtuluş yok yemin ederim. bir satır bir sey de okuyamadım, okusam da anlamadım yolculuk boyunca. Sizin de varsa cenabetlik anılarınız yazın lütfen.

aynisi lizbon ucaginda basima gelmisti. dubai'de calisip istanbul uzerinden lizon'a donen allahin comar portekizlileri yanima oturmustu. biri burnunu karistirip acayip sesler cikariyordu. hic geri vites yapmadan ssshhtt diye sinirli sinirli bakmistim. ise yaramisti. senin yerinde olsam, alooo magaradan mi geldiniz lan adam olun 2 dakika kafami siktiniz diye diklen. dayak yesen bile lafini esirgeme.

  • mayeskuel  (23.10.16 23:14:41)
Madem bostu ucak, yerini degistirseydin, yasak degil ki :D

amerika'dan donerken tam da havalimaninda bavulu ceke ceke siraya gotururken laaaaps diye bavulum yirtildi, tshirtler filan portledi. Neyse checkin sirasina girdim, gec de kalmisim biraz.. kadin dedi ben bu bavulu boyle alamam. Dedim o zaman su bagaj kaplama seylerine gideyim. O terminalde yokmus! Oteki terminale gidip gelmem 20 dk filan. Cok gec kalacam.

Kadin dedi "ben checkinini yapiyim, bagaj etikletini print ediyim, gelince sadece yapistirir yollariz, sira beklemezsin ama 25 dkyi gecirirsen bisey yapamam" filan. Ben yusuf yusuf tabi. Bu arada sene 2008, online checkin denilen nane yaygin degil ve ben 19 yasimdayim snsjs

O an bi tane temizlikci dolanmaya basladii, cop posetlerini degistiriyo. Bende ampul yandi, gittim adamdan 4 tane poset istedim, ustten alttan gecirdim. Sonra bi yerden koli bandi buldum, kendim bantladim bavulu :D enine boyuna... oyle gecirdim :D

Ama o bavulun orda patlamasi cok cenabetlikti.
  • kuehles blondes  (23.10.16 23:17:49)
Yer değiştirmeyi neden düşünmedin?

  • cemallamec  (23.10.16 23:19:38)
yer degıstırme için cok tereddütte kaldım, boşta cam kenarı yoktu, zaten 2 saatlik yolculuk amaan boşver dedim sonra

  • speedy  (23.10.16 23:28:40)