Yazılım hobi olarak yapılır mı ?

Hukukçuyum.Programlama ,web girişimleri ilgilimi çekiyor.Web programlamaya ilgim vardı içinde kaldı.Wordpress falan öğrendim.R10 da falan öğrendiklerimle dijital pazarlama yaparak çeşitli girişimlerle para falanda kazandım.Web programlama kursuna gitsem mi sizce ? Haftasonu 8 saati mi alcak :)

o kurslar bişey katmıyor. sen yardırmışsın işte. oradan hobi olarak devam et baktın büyük paralar kazanıyorsun bırakabilirsin bile hukuğu. ingilizce şart ama.

  • freetakilir  (23.10.16 21:34:35)
hobi olarak başladım, sadece bu işi yapıyorum artık.

  • tchuck  (23.10.16 22:05:35)
ben de hobi olarak davalara girmek istiyorum (şaka tabi)

  • nickini degistiren yazar  (23.10.16 22:14:38 ~ 22:14:48)
kursa gitme +1

internetten istedigin gibi egitim imkani mevcut. ingilizcen varsa +1 ama yoksa sinirlida olsa tr kaynaklar var.
  • jedilance  (23.10.16 23:10:03)
Hobi olarak basladim; ana meslegimi zirvedeyken biraktim ve su anda dolar olarak yillik 3 haneli rakamlar kazaniyorum.
Hobi olarak devam et. Bir noktadan sonra zaten hayatinin bir parcasi oluyor.

  • gormemisin oglu  (24.10.16 06:14:31)