Ne yazayım ben buna

Selam millet

Şimdi ben bir süredir yalnızım ve bunu sonlandırmak amacıyla bir arayış içindeyim. Bir arkadaş birini tavsiye etti instgramdan ekledim o da beni ekledi. Bir kaç resmini beğendim onda bir hareket yok tabi. Arkadaşa sordum ne yapayım diye. İnstagramdan mesaj at iyi biridir en kötü ihtimalle iyi bir arkadaş kazanırsın dedi.

Buraya kadar güzel ama ben ne mesaj atayım ki şimdi ? Nereden girilir konuya ne yazılır ? Ya sallamazsa beni (arkadaş öyle biri değil dedi)

Fikirleri alayım ?

bi fotoğraf üzerinden yürü tabii. fotoğrafın oradaki seçeneklerde mesaj atma şeysi var, "aa ben de buraya gitmiştim, çok güzel bi yer", "demek şöyle yapıyorsun, ne kadar iyi" gibisinden. şimdi kızın/oğlanın fotoğraflarını bilmediğim için bir şey söyleyemiyorum ama en mantıklı yöntem bu görünüyor bana.

  • nathanieltroy  (23.10.16 18:53:21)
Slm

  • dissendium  (23.10.16 18:53:32)
Arkadaş seni tavsiye etti naber nasılsın de.

Neyse kızda hareket yoksa bekle derim ben. Bekledikten sonra nathanieltroy +1
  • mutekebbir  (23.10.16 18:55:41)
"Evet evet evet. Binlerce kez evet diyorum" yaz, yolla.
sonuna da kıps yap bi tane

  • naberabi  (23.10.16 18:57:48 ~ 19:05:13)
Ya sallamazsa nedir? Ne tür bir beklentin var bu insandan. Sanki bir şeylerin hesabını yapar gibi bir halin var.

  • xaxxbczczaaxax  (23.10.16 18:58:41)
@xaxxbczczaaxax asgari ölçüde benim mesajlarıma cevap atmasını bekliyorum. Bir mesaj atıp cevap alamadığım "sallanmadığımda" üzülüyor hayata küsüyorum.

  • top_secret  (23.10.16 19:08:11)
arkadaşım seni tavsiye etti ne la ütü masası mı bu

  • der meister  (23.10.16 19:09:07)
@der meister "bu kız tam senlik iyi anlaşırsınız bence ayrıca bir çok ortak özellikleriniz var gibi" dedi.

  • top_secret  (23.10.16 19:10:34)
uzerinde yorum yapacagın bir resimle ortak bir noktanın altınız çiz.
ama resimle ilgili ekstra bir detay ver. (ilgisini çekecek)

atıyorum o mekanın sahibini tanıyorsan mekanla ilgili bir detay ya da tursitik bir yerle ilgili orası aslında soyle soyle biliyor muydun vs
  • vazovski  (23.10.16 19:15:07)
Hayatın kendisi de böyle bir şeydir zaten, her insan herkes tarafından ciddiye alınmak ilgi görmek ister ama her insanın beklentileri farklı oluyor.
İçinden geleni yapmayıp ona buna sorduğun sürece başarılı olma şansın sıfıra yakın, bence kendin bir şeyler bulmalısın.

  • xaxxbczczaaxax  (23.10.16 19:22:50)
olmaz o iş zorlama bence.

  • paudi  (23.10.16 19:33:25)
bi foto üzerinden iltifat edip bi soru sor

  • lonelyman  (23.10.16 19:43:55)
Erkek kıza mesaj atarsa tacizdir, kız erkeğe mesaj atarsa kur yapmaktır. Bizim toplumda böyle.
Ona göre davran.

  • kalemdefter  (23.10.16 20:25:13)
Bekle biraz daha. Etkileşim olmadan yürüme.

  • arnold schwarzeneger  (24.10.16 10:14:51)
arkadaşından kızın numarasını iste
mesaj at kıza: arkadasımdan numaranızı aldım , uygun bir zamnda gorusebilir miyiz diye bodaslama sor

direk gorusmeyi ayarla
instagram filan bana garip geliyor.
  • bnmzz  (24.10.16 11:16:09 ~ 11:21:22)