[]

Vw Polo adaptif hiz sabitleyici

Arkadaslar dsg'li vw polo'da opsiyonel olarak adaptif hiz sabitleyici alinabiliyor. acaba bunda araci tamamen durdurup tekrar hareket ettirme fonksiyonu var mi? eger yoksa acc kac kilometre hiza kadar araci yavaslatabiliyor? online olarak kullanici kilavuzunu bulamadim, servistekilerin bilecegini de sanmiyorum acikcasi ama arayacagim.
 
youtu.be golf'teki acc'de var, polo'daki de aynıdır muhtemelen.


  • signore  (23.10.16 17:33:14) 
Eğer böyle ise tadından yenmez valla.


  • orient blue  (23.10.16 19:54:35) 
Dediğin gibi olması lazım, trafikte dur kalk yapıyor yani. Bence hayat kurtaran bir şey.


  • roket adam  (23.10.16 22:23:36) 
Aynen öyle, büyük nimet.


  • orient blue  (23.10.16 23:39:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.