Ankara-Hamamönü'nde hangi mekanlar var?

Selamlar,

Hamamönü'ndeki mekanların ismine ihtiyacım var. Son zamanlarda giden ya da bilen var mıdır?

Zomato ve Foursquare'den bakıcam elbet; ama kapanan mekanlar orada açık gibi görünebiliyor.

Yardımcı olursanız sevinirim :)

Tişikkirlir ^^

Liva pastanesi var.

  • delicevat  (22.10.16 21:50:25)
orası kapanmadı mı? en son ne zaman gittiniz acaba?
Çünkü ben 2 sene önce gittiğimde eski liva'nın yerinde yeni bir yer açılmıştı. Yan tarafta bahçesi filan vardı.

  • mor oje  (22.10.16 22:35:46)
Valla en son gittiğim de liva degilse bile onun oldugu yerde bi cafe vardı. Kahveci türevi biryer olabilir. Emin degilim özetle

  • delicevat  (22.10.16 23:00:26)
@bonisnocetquimalisparcit teşekkürler :)

  • mor oje  (22.10.16 23:34:07)
Ozsut
Kebabı hayat
Cumba
B
Narı keyif
Bacchus
Melon
Hatırladıklarım bunlar liva kapandı ozsut oldu sanırım.
  • curukturpkokusu  (22.10.16 23:49:46)