[]

tchibo kapsul

tchibo severler

isyerinde makinemiz var, kendime bu caylardan alsam diyorum, tavsiye eder misiniz?

www.tchibo.com.tr

 
kapsül çay hiç de fena olmuyor ben seviyorum. pratik.


  • tiredpanda  (22.10.16 21:32:58) 
ben ısınamadım, sadece bir kere aldım. ama dene istersen.


  • cedex  (22.10.16 22:45:52) 
Black bildiğimiz siyah çay, fruit harmony ekşi--neredeyse kuşburnu tadı var sadece; en güzeli robois, eğer vanilya severseniz. Karışık olmayan paketleri de var, tek tek.
Yalnız, kahveden sonra kullanıyorsanız arada bir bardak boş çalıştırmanız gerekiyor, ortadaki kremalı düğmesinde. Lezzetleri karışmasın diye.

  • cedilla  (23.10.16 01:40:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.