şu buda tablosunu nerden temin edebilirim?

selamlar, porno izlerken evin yatak odasının duvarındaki tabloyu beğendim. yarım saattir falan buddha posters falan diye çeşitli yerlerde aratıyorum ama bulamadım. sabit bi görüntü yakalayamadığım için iki parça halinde atıyorum. ektedir.

ben biraz aradım anladığım kadarıyla public bir fotoğraf değil, muhtemelen bir sergiden alınıp basılmış vs. olabilir. anahtar kelimeler, red buddha sculpture wallpaper idi.

  • zebragibi  (22.10.16 19:09:24)
buldum. zannedersem şu heykelciklerin fotoşopsuz hali:
www.forhdwallpapers.com

bunu da yaklaşık olarak şu hale getirdim:
i.hizliresim.com

bunu da herhangi bir fotoğrafçıya giderek kanvasa bastırabilirsiniz. 100 tl filan oluyor genelde kanvas tabloya fotoğraf bastırmak.
  • m e b  (22.10.16 19:50:14)
@meb, hocam harikasınız çok teşekkürler :)

  • lucky strike  (22.10.16 19:52:23)
rica ederim.
eğer rengi fazla cırtlak geldiyse, daha mat istiyorsanız, başka renk istiyorsanız ya da siyah beyaz olsun isterseniz halledebilirim. :)

  • m e b  (22.10.16 19:56:34)
@meb, aynen bu kırmızı odayı bayağı boğar, çok ışık almıyor zaten.
ben orjinalini bastırayım diyorum ama bir siyah beyaz yapma şansınız varsa bakmak isterim

  • lucky strike  (22.10.16 20:02:33)
  • m e b  (22.10.16 20:20:20)