İzmir'de sosyal hayat?

Üniversiteyi İstanbul'da okudum, İzmir'e döneli 2 sene oldu. Gençliğimde gittiğim mekanlar ya kapanmış ya değişmiş. Alsancak bi tuhaf olmuş. İzmir'de yaşayan, pop müzik dinlemek istemeyen, daha alternatif insanlar nerelere gider? Kadıköy barlar sokağındaki gibi, değişikli müzik dinleyip bira içecek, genel olarak güzel sahaf bulunan ya da sadece bu 3. dalga 5. nesil muhabbeti olmadan güzel kahve içip ev yapımı kek yiyecek yerler arıyorum. Bilen gören var mı?

Drunken duck vardi kibris sehitlerinde daha çok canli muzik rock falan olan, biraz pahalı ama guzel mekan

Deep rock var bi de. İçkisi baya ucuz muzik olarak da klasik rock parçalari caliniyodu doors, the who falan sanirim, tam arkadaslarla oturup icilcek mekan 20 liraya bira artı dört shot vardi en son

Kahve olarak sokak kahvecisi var kordonda onun disinda cok mekan bilmiyorum

Ha bi de la puertaya guzel boyle restoran bar gibi nezih bi yer dunya ülkeleri üzerine biralar yemekler olan
  • nundu  (21.10.16 22:12:46)
tr.foursquare.com ben kahve için buraya gidiyorum küçücük yer kimse olmuyor genelde.

faktori güzeldir, tr.foursquare.com buradaki kahveler de güzel,

must gastropub, münire de tavsiye, kahveyi bilemem ama melo cheesecake in cheesecake'leri aşırı iyi, cafe ponte'nin de öyle,

aklıma geldikçe editlerim: More Coffee & Tea bornova'da, yine güzel
  • nice tnetennba  (21.10.16 22:17:42 ~ 22:21:33)
Mekan olarak arkadaşların Dinozor Bar var. Dinozor BAR, 1469 SOKAK NO:86 ALSANCAK, Izmir www.facebook.com

  • teknikekip  (21.10.16 22:33:16)