[]

Biotin hapı vücuttaki kılları da güçlendirir mi?

Saçlara ve deriye iyi yönde etkisi olduğunu biliyoruz.
Vücuttaki diğer kılları da çoğaltıp güçlendirir mi? 
@justmentalamele diğer vücuttaki kıllarda bir değişiklik olmuşmuydu hocam?


  • six packsiz  (20.10.16 14:31:58) 
uzun süredir priorin kullanıyorum, biotinle hemen hemen aynı amaçta kendisi. ben de çekinmiştim başta ama çoğalma olmadı vücudumdaki başka bölgelerde fakat epilasyon daha acılı oluyor eskiye göre. sanırım tüy kökleri güçleniyor bu da o yüzden.


  • jonestown  (20.10.16 14:41:25) 
ben de yancı olayım duyuruya:)
biotin lazım olan var mı diye gelmiştim bir şişe kaldı.
www.eksiduyuru.com
  • theconqueror  (20.10.16 15:53:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.