seat ibiza kaza masrafı?

www.otoexpert.com

bu şekil kazalı bi ibiza'nın masrafı ortalama nedir?

bu araç muhtemelen hali hazırda toplanmış. ancak bir miktar hasar bırakıyorlar ki, araç az hasarlı gözüksün. internette hasarlı araç satanların taktiği bu. motor bölgesindeki parçaların iyice incelenmesi lazım masraf belirtmek için. görünürde düzgün gözükse de motor aksesuar civata bağlantıları tek tek tork kontrolü ile kontrol edilmeli.

göründüğü kadar basit bir hasar değil bence.
  • prodeq  (20.10.16 11:10:26 ~ 11:10:43)
dün gece bi kaza oldu, indiğimizde araç hemen hemen bu şekildeydi. haksız taraf biz olduğumuz için sigorta karşılamıyor. masrafı ne olacak merak ettim.

  • jonestown  (20.10.16 11:18:00)
motor komple ele alınmış bile olabilir.
bu arabanın başına neler geldiğini teker teker gözlerinle görüp motorun sorunsuzluğundan emin olursan alabilirsin ancak. çok sıkıntılı.

edit: ilk yazdığım gibi motor komple göçmüş olabilir. umarım göçmemiştir. öbür türlü 6-7 bin bandı olarak düşünüyorum.
  • skyangel  (20.10.16 11:18:08 ~ 11:19:35)
ustaya gösterin değişecek tüm parçaları yazsın. paralarını da yazsın. ardından internetten parçaları tek tek aratın. ancak usta işçilik ve parça fiyatını ayrı ayrı belirtsin. işçilikleri çok pahalıysa usta değiştirin. parçalar pahalıysa büyük kalemleri kendiniz internetten alın.

  • prodeq  (20.10.16 11:26:51)
motor bloğunun ne kadar zarar gördüğüne göre değişir. sadece tampon ve panelse 2-3 liraya hallolur gibi. ama radyatörü falan deldiysen ya da başka hasarlar varsa, masrafın 7-8 liraya kadar çıkabilir. çıkma parça alarak halledersen daha hesaplı olur.

  • cekilmis gayfe  (20.10.16 11:57:19)
arabanın yürüyeninde sorun yokmuş, kaza yerinde bırakmıştık aracı, sabah sanayiye çalıştırıp götürmüş usta. çıkan masraf 7.500..

  • jonestown  (20.10.16 17:40:43)