[]

Idefix Sanal Kitap Fuarı var mı bu sene?

Sabah şerifleriniz hayrolsun!

Idefix'le ilgili bir soru görünce kaç gündür merak ettiğim şeyi sorayım dedim, belki bir bilen vardır.

Sanal Kitap Fuarı var mı bu sene? Normalde Tüyap'taki kitap fuarıyla yakın zamanlı oluyor, buna bağlı olarak kasım başında filan başlaması lazım. Ama emin olamadım niyeyse, bir sürü kitap alıcam da. Bilen var mı?

Not: D&R'da şuan fuar var ama pek bir indirim yok açıkçası.

Teşekkürler.

 
bilmiyorum ama olursa katılmanı tavsiye etmem, idefix son zamanlarda berbat hizmet sunuyor.


  • signore  (20.10.16 09:56:33) 
@signore
Ya onu okudum şimdi, zaman zaman patlıyorlardı böyle, acaba geçici bir şey mi diye düşündüm. Umarım öyledir.

  • mor oje  (20.10.16 10:12:07) 
her sene yılın sonunda oluyor ben de yararlanıyordum ama idefix tasarımı değiştirdiğinden beri ordan hiç sipariş vermedim. bakalım yine de böyle kitap fuarı olursa yine alabilirim. ben hiç bugüne kadar sorun yaşamadım idefix'te. d&r'la idefix aynı artık farklı bir indirim olacağını pek sanmıyorum ama bakalım.


  • tepedeki psychedelic adam  (20.10.16 10:17:40) 
Aslında uzun süredir aynı şirketler ama sanal kitap fuarında ciddi fark ediyor fiyatlar. D&R da ondan sonra indirime giriyor tekrar. Hatta kargo bedava kampanyalarını bile art arda günlerde yapıyorlar.
Herhalde kasım gibi Tüyap'a alternatif olarak girer yine indirime.
Denemeye değer bence :)
  • mor oje  (20.10.16 10:24:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.