piyasası olmayan arabayı nasıl satıyoruz

çok düşük fiyat dışında normal fiyata satmanın bir yolu yok mu?

sıfır araba alacaksan, onların takaslarına verebilirsin, piyasanın üstüne alırlar.

  • re noreno  (19.10.16 15:30:38)
Yok ya ölü fiyatı verdiler. onların verdiği fiyata çıkartsam zaten satılır.

  • cedex  (19.10.16 15:31:56)
galerinin 36 bin verdiği cruze'u 39'a sattım. siz ilana koyun bir beğeneni çıkar.

  • burnuna sinek konmus somali katibi  (19.10.16 15:33:28)
Acelen yoksa koy sahibindene bekle.araba ne?

  • duptıs  (19.10.16 15:38:19)
Birçok platformda ilan vermeyi dene: Facebook, Sahibinden, LetGo, broşür bastırıp birkaç işlek yere asmak vs. böylece daha hızlı alıcı bulursun.

  • long live rock n roll  (19.10.16 16:05:30)
piyasası olmayan bir arabayı aldım baya fiyatlı aldım, kendime göre avantajları vardı.. siz koyun alıcısı çıkar illaki.. her malın 1 alıcısı olur ya

  • eja  (19.10.16 16:15:47)
Ben de zamanında piyasası olmayan araba sattım. Sanayide Usta'na söylemek en kolay yolu diye düşünüyorum. Ayrıca araba ne? bilgi vs verirsen belki biz alırız :D

  • okumayi sevmeyen okur  (19.10.16 17:09:10)