[]

Duyuru önerisi

Cevap vermediğim favorimde olmayan ama ne cevap verilmiş takip etmek istediğim duyurular oluyor, sonrada akışta kaybolup unutup gidiyor, böyle sözlükteki gibi bir duyuruya takip et butonu falan eklense çok guzel olmaz mı?
 
fav var işte


  • cekilmis gayfe  (19.10.16 10:46:22) 
favori : en çok beğenilen, tutulan, gözde.
takip etmekle aynı şeyi karşılamıyor favori benim gözümde, birisinin duygusal bir sorununu takip etmek için favoriye almak olmuyor sanki.

  • eja  (19.10.16 10:54:29) 
anlamına bakma duyuru takibi için kullanılacak fasilite o.


  • cekilmis gayfe  (19.10.16 10:57:02) 
anladım, şuan için o fasilite dediğiniz gibi kullanılabilir lakin ben öneri yapıyorum söyle bişey olursa işimize yarar diye.


  • eja  (19.10.16 10:58:51) 
biri öneri mi dedi :D yenisin galiba, burada önerisi olanları sevmezler.

favorinin amacı ve kullanılış şekli tam olarak söylediğin gibi. sen favlayınca karşıya bildirim gitmediği için de facebook'ta ölen yakınını duyurana atılan like gibi abes durmuyor. onun favorilenmiş olduğunu bir tek favorileyen görüyor.
  • air  (19.10.16 13:01:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.