[]

mizah dergisi sayfa tasarımı için yazılım

neler var bu iş için kullanabileceğim? ücretsiz yazılım olsa daha iyi olur. iyi düzeyde photoshop kullanabiliyorum ama yazı, başlık vesaire yerleştirmek için en ideal program olmadığını biliyorsunuzdur. biraz hazır şablon üzerine pıt pıt koymalı bir şey arıyorum.
 
hazır sablan üzerine pıt pıt koymalı bi indesing var ama mizah dergisi icin cok uygun mudur bilemedim.


  • all girls dream  (18.10.16 23:22:28) 
indesign+1
her türlü dizgi işi için kullanılıyor, adobe arayüzüne aşina olduğunuza göre hızlı alışırsınız hem

  • kobuzchu kiz  (18.10.16 23:25:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.