Hangi Erkek Parfumu Kullanıyorsunuz?

Merhaba,

Hangi erkek parfumunu kullanıyorsunuz? Ve nereden satın alıyorsunuz ürünü?

Şunu gözüme kestirdim. Piyasada 380 lira ama hepsiburadada 216 lira:
www.hepsiburada.com

Sizce online parfum almak doğru mu? Ve acaba neden bu kadar indirim yapmışlar? Seri sonu filan mı acaba?

Saygılar

Bu kokuyu bilmiyorsan denemeden alma derim. Yorumları çok iyidir genellikle ama herkese kesinlikle gitmez bu koku.

Fiyatına gelecek olursak da üretim tarihi eskidir belki, bayatlamış olabilir. Kontrol ettirme olanağın varsa baktır derim almadan önce ;)
  • hakmut  (18.10.16 22:26:05)
Gittigidiyor ve n11'deki satıcılara güvenmem. Hepsiburadada da Satıcı Hepsiburada değilse uzak durun. Geçen sözlükte sahte parfüm rezaleti açılmıştı.

  • fuzzy olmak istemistim  (18.10.16 22:30:30)
bu parfum top class. bu, tom ford ve aqua di parma bence dunyanin en iyi erkek parfumlerini uretiyor.

  • mayeskuel  (18.10.16 22:35:04)
dolce gabbana the one var. artik kolonya kivamina geldi, uc sene filan oldu snairim, yarim sisesi bitti. yenilemek lazim :( kararsizim. duty free'den almistim

  • fakyoras  (18.10.16 22:38:29)
şu an bvlgari aqua aldım boynerden. çok para verdim ama koku müttiş kalıcı. ucuzunu alırsan yarım saatte uçar kokusu. pintiliğe gerek yok.

  • cekilmis gayfe  (18.10.16 22:42:11)
blue de chanel edp

  • rentts  (18.10.16 22:42:19)
Armani Code.
Aldığım yer hep duty free.

  • buak  (18.10.16 22:58:02)
evet hepsiburadadaki eski seri sanırım.

resmi sitesindeki şişesi farklı.

usa.hermes.com
  • mertozkoy  (18.10.16 23:02:08)
eski seri degil. orijinali o. beyaz gibi olan sisesi voyage modeli. limoni kokusu var

  • mayeskuel  (18.10.16 23:46:36)
Yıllardır dutyfree den ya da yurtdışından aldım. İçine sinerse al internetten. Armani acqua di gio kullanıyorum ben genelde.

  • bir ileti paylastim  (19.10.16 00:01:53)
zara ve pull and bear'da güzel çeşitler var.

  • steve rogers  (19.10.16 00:01:58)
Hermes, Terre D'Hermes.

  • chiper  (19.10.16 00:04:13)
Aqua di gio profumo

Boyner'den indirim denk getirip aliyorum, ya da duty free'den aliyorum

Bence online alinmamasi gereken 2-3 seyden biri parfum
  • elon  (19.10.16 01:09:28)
Avon Full Speed. Annem sağ olsun.

Kendim istesem çok efsane parfümler bulurum da zamanım olmuyor böyle şeylerle uğraşmaya.
  • dissendium  (19.10.16 01:12:21)
hugo boss red edition.
hepsiburada'dan alıyorum.

  • sporty  (19.10.16 05:34:27)