Haber? Tünel?

Az önce minibüste radyo kanalı değiştiğinde bir habere denk geldim ama başını kaçırdım, inmem gerektiği için sonunu da kaçırdım. Meraktayım şu an.

Bir tünel bulmuşlar, çok karanlıkmış zor çekim yapıyorlarmış, buzdolabı bile koymuşlar içinde kalmış yiyecekler varmış. Kadın çok heyecanlıydı bu yüzden meraklandım sanırım.

Bir iki haber sitesine baktım ama bulamadım bu mevzuya yakın bir şey.

Nedir bu olayın aslı?

Telefonda olduğum için yanlış varsa sonra düzelteceğim.

Teşekkürler.

tünel işte soğuk su alıyolarmış yiyecekler varmış içinde de bu kadar, heyecan olayı yalan bi şey yok

  • killerbee  (18.10.16 20:38:04)
hocam ben bugün tv de ışidin tünelleri haberine denk geldim. bir gazeteci içine giriyor anlatıyordu vs. içinde herşey var, ibadet için bile bölme yapmışlar diyordu.

o geldi aklıma direk. muhtemelen onunla ilgilidir. ışid haberlerine bakın. musul operasoyun falan belki birşeyler bulursunuz.
  • mahone  (18.10.16 20:39:42)
musul operasyonundaki ışid tünellerini anlatıyordu. atvhaber de çıktı...

  • gotic  (18.10.16 20:43:38)