kitap önerisi?

çok sevdiğim biri nişanlandı, kitaplara bayılıyor.

hediye olarak bir kitap almak istiyorum ama günün anlam ve önemine uygun olsun da istiyorum.

var mı öneriniz?

Madame Bovary?
Nişan hediyesi olarak kitap, yani ne bileyim, olmaz sanki. Yüzüklerin Efendisi'yle kötü espri yapmayı da seçebilirsiniz tabii ama edebiyat dünyası mutsuz/zor/sorunlu aşkları anlatan kitaplarla dolu.

  • kobuzchu kiz  (17.10.16 22:05:13)
gerçekten kitapların ve özellikle şiirlerin hastası.

ben diyrum ki ataol behramoğlu'nun şiir antolojisi kitabını vereyim. ne dersiniz?
  • tosiba  (17.10.16 22:22:56)
arkadaşınız pop müzikten de hoşlanıyorsa kürk mantolu madonna'yı mutlaka okusun sdfdsfkd

neyse şaka bitti.

sezen aksu'dan hoşlanacağını düşünüyorsanız eksik şiir isimli bir kitabı mevcut, sezen ablanın yüzlerce şarkısının şiir şeklinde sunulmuş hali. hani sevdiği biriyse fena hediye sayılmaz bence.
  • nathanieltroy  (17.10.16 22:28:31)